Jak się wypromować w każdej sytuacji - Kaye A.Ellen

Wydawnictwo: Bellona
poradniki

Rady i wskazówki dotyczące wyboru takiego sposobu postępowania, który pomoże wypromować własną osobę. Jeśli nie odpowiada Ci mozolne wspinanie się po drabinie kariery jak radzi autorka książka ta jest dla Ciebie. Gdy zastosujesz zawarte w niej zalecenia, wbiegniesz na szczyt tej drabiny sprintem.

Łukasz Bartkowski | 2017-04-21
Przeczytana: 21 kwietnia 2017

Całkiem dobra książka, która tłumaczy między innymi jak zachować się w różnych nietypowych sytuacjach, począwszy od zatłoczonej windy, przyjścia spóźnionym na zebranie, czy nawet gdy ma się rozpięty rozporek na spotkaniu. Takie małe, życiowe rady. Poza tym, książkę czyta się bardzo szybko. Jest fajnie i przejrzyście napisana i to zrobiło na mnie największe wrażenie. Niby nic takiego, ale aż nie che się jej odkładać :)

Kasia | 2013-02-14
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013
Przeczytana: 14 lutego 2013

Jak większość poradników - z części rad można skorzystać, część nie dla każdego dostępna. Bardzo przejrzy układ i książki i rad.

kamishi | 2017-06-17
Przeczytana: 2012 rok