świadome odżywianie

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
poradniki

świadome odżywianie pozwala nam w pełni poznać i rozkoszować się tym, co jest przez nas zjadane. To medytacja wiążąca się ze skupieniem na aktualnie wykonywanej czynności. To bycie tu i teraz, pełny kontakt zarówno ze swoim wnętrzem jak i z otoczeniem. To uważność dotycząca tego co jemy, jak i tego jak jemy. świadome odżywianie jest naszą postawą wobec życia, jest manifestacją miłości do siebie. Jest przejawem troski i życzliwości w stosunku do siebie oraz poczucia głębokiej i autentycznej wdzięczności do całego wszechświata. To hołd składany codziennie światu roślin, zwierząt, minerałów i naszym współtowarzyszom.

Miraster | 2015-09-29
ziutta | 2015-02-26