Niezbędnik zdrowia

Wydawnictwo: Biosłone
9788392192268
poradniki

Niezbędnik zdrowia stanowi podręczny poradnik zdrowia będący kwintesencją wiedzy o profilaktyce zdrowotnej spisanej w książce zdrowie na własne życzenie. W tej małej książeczce są zawarte najistotniejsze przepisy profilaktyki zdrowotnej pozwalające zarówno zapobiegać chorobom, jak i przyczynowo usuwać szereg chorób dzięki połączeniu działań profilaktycznych z przepisami medycyny ludowej. Medycyna ludowa jest to zbiór tradycyjnych przepisów obejmujący wszelkie domowe sposoby postępowania w chorobie. Medycyna ludowa nie wymaga kupowania leków, stawiania diagnoz ani innych usług medycyny klasycznej.

Joanna | 2013-08-19
Przeczytana: lipiec 2013