Życie duchowe katolika

Wydawnictwo: Wydawnictwo AA
The inner life of the Catholic
religia
Suerte

Czym w swej najgłębszej istocie żyje serce mojej wiary, głębia mojego ducha? O odpowiedź na to pytanie poproszono autora tej książki, brytyjskiego jezuitę i arcybiskupa Bombaju, który opisał prawdziwego ducha Kościoła katolickiego, czyli to, co jest absolutnie nieodzowne dla zrozumienia, czym jest Kościół i kim jestem ja jako katolik. Dzieło abpa Goodiera wyznacza właściwy kierunek myślenia...

Dzieło abpa Goodiera wyznacza właściwy kierunek myślenia i działania człowieka wierzącego oraz wskazuje drogę autentycznie katolickiego życia. To kompas dla tych, którzy się pogubili. To świeży powiew orzeźwienia dla zmęczonych i zniechęconych. To umocnienie dla tych, którzy odważnie wędrują w górę trudną i wąską ścieżką Chrystusa.

źródło opisu: www.religijna.pl

źródło okładki: www.religijna.pl