Fotografia cyfrowa

Wydawnictwo: Nakom
poradniki

Czwarta książka z serii łatwy start dla seniorów, adresowana do początkujących miłośników fotografii cyfrowej. Książka oferuje szczegółowe wprowadzenie we wszystkie zagadnienia związane z nowoczesną fotografią. Czytelnik pozna popularne modele aparatów fotograficznych oraz techniki fotografii cyfrowej. Dowie się, jak robić doskonałe zdjęcia krajobrazów, roślin, ludzi, zwierząt. Nauczy się komputerowo poprawiać zdjęcia lub wykonywać odbitki na papierze. W książce: aparaty cyfrowe i technika fotografowaniazapisywanie zdjęć i sporządzanie odbitek na papierze archiwizacja zdjęć, wysyłanie pocztą elektroniczną, pokazy slajdówbłysk, światło przeciwne, balans bielijak fotografować ludzi, wnętrza, krajobrazy obróbka zdjęć dla początkujacych i zaawansowanych porady i pomoc techniczna.

anonimowaaa | 2014-04-03
Na półkach