Mały smakosz. Ponad 200 przepisów na łatwe i zdrowe potrawy dla niemowląt i małych dzieci

Tłumaczenie: Jacek Żuławnik
Wydawnictwo: Świat Książki
New complete baby and toddler meal planner

Kiedy po raz pierwszy podać dziecku marchewkę, jajka, cytrusy, rybę czy pieczywo? Które owoce wybrać, by uniknąć reakcji alergicznych? Czy można podawać niemowlęciu rozmrożone potrawy? A może z półki sklepowej wybrać gotowy obiadek? Nie daj się zwieść długiej liście substancji odżywczych, którą znajdziesz na słoiczku z deserem czy zupką. Sama przygotuj zdrowe i pożywne pyszności. W poradniku...

Nie daj się zwieść długiej liście substancji odżywczych, którą znajdziesz na słoiczku z deserem czy zupką. Sama przygotuj zdrowe i pożywne pyszności. W poradniku znajdziesz różnorodne przepisy na dania, które nie wymagają wielkiego nakładu pracy, a będą smakować nawet największym niejadkom. Trzymaj tę książkę w kuchni tak, aby zawsze mieć ją pod ręką, a możesz być pewna, że dzięki niej twoje dziecko będzie rosło radośnie i zdrowo.

luka | 2011-03-26
Na półkach: Przeczytane, O gotowaniu

przepisy na jedzonko dla dzieci od tych pierwszych podstawowych jak np. gotowana marchewka z ziemniaczkiem i masełkiem po jedzonko dla dzieciaczków powyżej pierwszego roku życia. oprócz przepisów rady dla mam jak posiłki przygotować i na co zwrócić uwagę.

anna | 2012-01-28

książka podobno super -ciężko ją gdziekolwiek dostać w PL.

Hanna Kucik | 2013-09-19
aniaxyz | 2012-12-15