Przesłania aniołów na co dzień

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
poradniki

Anioły są wśród nas, choć nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę wystarczy tylko pozwolić im na działanie, a nasze życie będzie bardziej radosne i łatwiejsze. Nawet w najtrudniejszych chwilach nigdy nie jesteśmy osamotnieni, otaczają nas bowiem swą uzdrawiającą opieką niewidzialne istoty czekające tylko na nasze prośby o pomoc.

Z tym hasłem:"przeczytane" to trochę skłamałam,ale to wynika z tego,że nie ma tu opcji:"ciągle wracam",czy:"ciągle czytam",bo bardziej traktuję ten zbiór 365 przesłań jako sposób komunikacji z Aniołami,Wyższym Ja,niż jako jednorazową lekturę.
Zwracam się do swoich Aniołów:"co mi chcecie powiedzieć dzisiaj,na co mam zwrócić uwagę" i ...otwieram na chybił trafił.
Właśnie to zrobiłam i czytam:"wyzwalaj w innych, to co najlepsze"(numer 194):
"Każdy ma w sobie iskrę geniuszu i uzdrawiającej energii,która jest darem od Boga.Możesz pomóc innym obudzić ich duchowe dary i zainspirować ich do przyjęcia bardziej pozytywnego podejścia do życia.
Aby to zrobić,dostrzegaj piękne światło i dobro w każdym,kogo spotkasz.Niech twoje rozmowy będą pełne harmonijnych melodii i nie pozwól zrobić z siebie instrumentu grającego utwory zawierające cierpkie nuty.Używaj tylko pozytywnych słów pełnych miłości.
Twoje własne szczęście stanowi najlepsze narzędzie pomagania i nauczania innych.Nie musisz starać się...

Angelika | 2013-01-11
Przeczytana: czerwiec 2012

Dr Doreen Virtue obdarzona jest darem jasnowidzenia, a przez niemal całe życie pracuje również ze strefą anielską. Napisała wiele książek właśnie o tej tematyce, a jej prace dostępne są na całym świecie i zostały przetłumaczone na większość języków. Wydała również kilka wspaniałych talii kart, które pomagają w kontaktach z aniołami. Obecnie, autorka jeździ po świecie i organizuje warsztaty dla osób chętnych bliższego poznania środowiska anielskiego i korzystania z dobrodziejstw komunikowania się z nimi. Dziś przedstawię Wam talię kart jej autorstwa, a konkretniej Przesłania Aniołów. Każdego dnia inne. Jest to już druga pozycja dr Doreen, którą mam okazję recenzować (pierwszą była cudowna książeczka o archaniołach, recenzja) i muszę przyznać, że po raz kolejny jestem zachwycona!

Przesłania Aniołów. Każdego dnia inne to zestaw czterdziestu czterech kart oraz mini podręcznika. Talia jest przepięknie wykonana! Wrażenie robi zarówno strona graficzna wraz z całą oprawą, jak i...

Agata | 2012-09-15

Karty, które dziś Wam prezentuję, mają za zadanie odpowiedzieć nam na codziennie pytania, naprowadzić nas na odpowiednią drogę i dać wskazówki co do dalszego postępowania.

Są trzy sposoby korzystania z owych kart: można zadając jedno pytanie wylosować jedną kartę z podpowiedzią anielską, wylosować trzy karty (z których jedna odnosi się do przeszłości związanej z sytuacją o którą pytamy, druga do teraźniejszości, a trzecia jest podpowiedzią na przyszłość), lub losować codziennie rano jedną kartę z przesłaniem na dany dzień.

W zestawie oprócz kart dostajemy mini podręcznik, który po pierwsze tłumaczy w jaki sposób z kart korzystać, czym one w ogóle są, oraz rozszerza przesłanie każdej karty, dzięki czemu łatwiej zinterpretujemy ich przekaz i dopasujemy do problemu, o który pytamy.

Traktowałam karty raczej jako codziennie inspiracje niż jako wróżbę, aczkolwiek przed egzaminem, który pisałam na początku września, zapytałam je o to jak sobie poradzę i zrobiłam rozkład trzech kart. Ku...

iza122 | 2012-10-29

Doreen Virtue, autorka bestselleru „101 aniołów” znana jest dużej grupie czytelników, jako osoba, która kontaktuje się z aniołami.
W książce „Przesłania Aniołów” nie znajdziecie opowieści ludzi, którzy mieli kontakt z boskimi stworzeniami, ani nie poznacie ich mocy. „Przesłania aniołów” to książka poświęcona poradom i wskazówkom, które mają na celu przekazanie korzyści, jakie można osiągnąć korzystając z mądrości anielskich istot.

Tak jak twierdzi autorka, anioły są wszędzie, trzeba tylko w nie uwierzyć i otworzyć się na ich moc płynącą z nauki.
Książka zawiera 365 porad i przekazów. Każda strona jest ponumerowana i określa dzień, w jakim może być zastosowana i przeczytana w ciągu roku. Tak jak autorka pisze można je czytać po kolei lub otwierać książkę w dowolnej części. Autorka także twierdzi, że z czasem jest szansa, że usłyszymy lub poczujemy wskazówki skierowane bezpośrednio do nas.

Książka jak twierdzi autorka przeznaczona jest głównie do porannych medytacji, ale można po...

Monika | 2011-07-12

Coś cudownego! Istny miód dla duszy...

Rachela Dylik | 2016-10-15
Myokolove | 2014-08-07