Allegro - kampania grudzień kat. romans

Najpiękniejsza

Tłumaczenie: Gabriela Iwasyk
Cykl: Pokusa (tom 4) | Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber]
Wydawnictwo: Amber
The Beauty of Us
renii

Riley Gibson jest w siódmym niebie. Pokusa, modna restauracja, której jest współwłaścicielką, będzie bohaterką telewizyjnego programu. Riley musi tylko przekonać Mię - przyjaciółkę i szefową kuchni – że zainstalowanie kamer w lokalu to świetny pomysł. I robi to z zapałem, zwłaszcza że producentem programu ma być Trevor Cooper, o którym nie może przestać myśleć od pierwszego spotkania. Choć nie wypadło ono najlepiej...

Trevor też jest pod wrażeniem Riley – nieprawdopodobnie profesjonalnej i nieprawdopodobnie seksownej specjalistki od PR.

Ale ona ma fatalne doświadczenia z mężczyznami.

A on ma za sobą przeszłość, która go prześladuje.

Czy będzie tym mężczyzną, który pokaże Riley, że wreszcie skończył się jej pech w miłości?

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl

Kasiek | 2017-12-05
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 28 listopada 2017

Kolejny tom cyklu, po który zawsze chętnie sięgam. Tym razem też autorka sprostała moim oczekiwaniom. Wiem czego się spodziewać i to otrzymuję. Z przyjemnością wczytałam się w losy kolejnej z przyjaciółek i współwłaścicielek "Pokusy". Bohaterka jest nam już dobrze znana z poprzednich części i tak jak każda z jej koleżanek, ma swój charakterek, upodobania i poczucie humoru. Jej historia może i nie jest zbyt skomplikowana, a relacje z przystojnym producentem telewizyjnym dość przewidywalne, jednak czytałam ją z wielką przyjemnością. Ogromną rolę odgrywają oczywiście pozostałe bohaterki. Wszystkie razem stanowią świetny team. Już nie mogę się doczekać kolejnej części, którą tak smacznie zapowiedziała autorka.

magpie101 | 2017-11-22
Przeczytana: 22 listopada 2017

Kolejny tom serii Pokusa i ponownie swietnie sie bawilam czytajac ksiazke.
Riley to trzydziestoletnia kobieta sukcesu, wspolwlascicielka restauracji, w ktorej ma byc krecony program telewizyjny.
Trevor jest producentem tego programu, ma 37 lat, rozwiedziony, na miesiac przenosi sie do Portland, gdzie powstaje program. Ma zasade aby nie bratac sie z uczestnikami programow jakie tworzy.
Jednak miedzy ta dwojka od samego poczatku iskrzy i zostaja para. Maja przed soba miesiac, a potem on musi wrocic do siebie. Jest slodko i zabawnie, jednak pojawia sie jego byla zona i internetowa znajoma, ktore nie zle mieszaja w ich zwiazku, do tego duza odleglosc, a to wszystko moze prowadzic do rozpadu ich znajomosci.
Polecam przeczytac i z utesknieniem czekam na historie ostatniej wspolwascicielki Pokusy, ktora zapowiada sie interesujaco, bo Miia ma harakterek. Polecam!

Joanna J | 2018-02-05
Przeczytana: 01 lutego 2018

Pokusa to modna, erotyczna restauracja, którą założyło 5 przyjaciółek i to właśnie o nich są kolejne tomy tej serii. Dziewczyny są przebojowe, dojrzałe, wyluzowane, piękne, seksowne, mądre i przede wszystkim oddane sobie i swojej przyjaźni. Jedynej rzeczy jakiej im brakuje to miłość.
Czwarta część to historia Riley i Trevora. Moim zdaniem najsłabsza z całej serii, może dlatego ze bohaterka nie jest już tak wyrazista jak jej przyjaciółki, a i samemu Cooperowi czegoś brakuje. Jest trochę za słodko i za romantycznie. Miałam nadzieje, że przeszłość Trevora trochę namiesza, ale autorka za bardzo spłyciła temat.
Mimo wszystko z niecierpliwością oczekuje historii ostatniej z przyjaciółek.

mala5317 | 2018-11-11
Przeczytana: 11 listopada 2018

To już czwarta część przygód przyjaciółek z restauracji POKUSA i moje czwarte przyjemne spotkanie z tą autorką. Zdecydowanie w momentach kiedy potrzebujecie rozluźnienia, wytchnienia i oddechu od codzienności spokojnie możecie sięgać po tę pozycję jak i każdą wcześniejszą tej autorki. Na pewno się nie zawiedziecie i spędzicie z nią przyjemne chwile. Przystojni mężczyźni i piękne kobiety w cukierkowych proporcjach sprawią że ta pozycja stanie się odskocznią od waszego zdecydowanie mniej kolorowego życia.

Która z nas by nie chciała mężczyzny rozumiejącego nas bez słowa i spełniającego każde zachcianki. Gdy przychodzi z pracy masuje stopy i przygotowuje obiad... Oczywiście to bajka i fikcja literacka, ale czasami warto się w nią zanurzyć by trochę odpocząć od odkurzacza i zmywania :-).

Tym razem odskocznią dla nas będzie Riley, menadżerka restauracji która musi zaopiekować się chłopakami z ekipy telewizyjnej. Nagrywać oni będą cykl programów z Pokusą w roli głównej. To wielka...

Heather | 2018-01-26

Oczywiście autorka nie byłaby sobą, gdyby nie oparła swojej powieści na intensywnym wątku romantycznym. To motyw przewodni dla całej serii i zmieniają się tylko bohaterowie. Tym razem Riley staje na przeciw Trevora Coopera, producenta programu i niezwykle apetycznego mężczyzny. To on zawraca kobiecie w głowie i skłania ją do wzięcia udziału w programie, by móc zbliżyć się do mężczyzny, który wydaje się inny niż wszyscy. Riley nie wie, że Trevor ma za sobą przeszłość, która go prześladuje. Ona jednak boi się ufać mężczyzną. Czy mimo wszystko uda im się odnaleźć wzajemne porozumienie? W rękach autorki wszystko jest możliwe, a jej relacje damsko-męskie zawsze wywołują lawinę emocji.

Dobrze napisana, lekka propozycja dla fanów Kristen Proby. "Najpiękniejsza" jest bardzo podobna do swoich trzech poprzedniczek - tak samo napisana, utrzymana w identycznym stylu, różni się tylko przygoda głównych bohaterów i właśnie sami bohaterowie. Jeśli jesteście ciekawi jaki pomysł miała tym razem...

tylkojego095 | 2018-01-18
Przeczytana: 18 stycznia 2018

Książka na parę godzin;) relaksuje i śmieszy podobnie jak poprzednie części, tylko tutaj jest bardziej ckliwie;) Autorka mogłaby trochę bardziej rozwinąć i udramatyzować zachowanie Stephani i Angie;) byłoby ciekawiej;) Dziewczyny oczywiście spisały się na medal w roli przyjaciółek;) genialnie się dopełniają jeżeli chodzi o charaktery:)zdecydowanie bardzo polecam na leniwy wieczór;D

PS. Już nie mogę się doczekać historii Mii!!!!!;D

gleism | 2017-12-27

Płyciutkie to takie, słabe, wręcz miałkie... Bohaterowie egzaltowani i nudni. Chyba najsłabsza książka w całej serii.

anka30 Ania | 2018-04-10
Na półkach: Z wymiany, Posiadam, Przeczytane

Fani autorki na pewno się nie zawiodą ;) ja czekam z niecierpliwością na najnowszą książkę opowiadającą losy Mia.

Gosia | 2018-02-22
Przeczytana: 21 lutego 2018

Kolejna, lekka i przyjemna, pełna dialogów z humorem książka z cyklu "Pokusa" Bardzo fajnie wykreowane bohaterki i ich panowie w każdej z części. Warto przeczytać ten cykl,bo książki są napisane lekkim, prostym stylem, który się chłonie w jedną noc.

Edwarda84 | 2017-12-01

Uwielbiam tą serię, Trevor to takie troszkę duże dziecko ale w pozytywny sposób. Polecam książkę i nie mogę się doczekać kolejnej, Mia to kobieta z charakterem i może być ciekawie.