Równouprawnienie osób transpłciowych w Europie Podręcznik dobrych praktyk dla transaktywistów i ich sojuszników

Tłumaczenie: Hans i Piotr
Wydawnictwo: Fundacja Trans-Fuzja
TRANSGENDER EQUALITY: A Handbook for Activists and Policymakers
poradniki

Publikacja jest wynikiem współpracy w ramach unijnego programu LLP Grundtvig „Uczenie się przez całe życie” w ramach projektu „...i inni! Równouprawnienie osób transpłciowych w Europie Podręcznik »dobrych praktyk« dla transaktywistów i ich sojuszników” („...And Others! Argumentation Training for Transgender Inclusion in Europe. A ‘Good Practice‘ Toolkit for trans Activists and Allies Working...

Publikacja jest wynikiem współpracy w ramach unijnego programu LLP Grundtvig
transpłciowych w Europie
Podręcznik »dobrych praktyk« dla transaktywistów i ich sojuszników” („...And
Others! Argumentation Training for Transgender Inclusion in Europe. A ‘Good
Practice‘ Toolkit for trans Activists and Allies Working for trans Equality, Rights and
Inclusion”).

źródło opisu: http://transfuzja.org