Sztukmistrz w Tczewie, czyli mów, co chcesz. Poradnik skutecznego mówienia

Wydawnictwo: Burda Publishing Polska
7 (2 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
poradniki
bakeneko

Chcesz błysnąć w towarzystwie, a nie przychodzi ci do głowy puenta? Dysponujesz wiedzą, której nie umiesz przekazać słuchaczom? Masz potencjał lecz dajesz się wyprzedzić innym? A może nie wiesz, jak wygrać casting? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś "tak", to ta książka jest dla ciebie. Z niej dowiesz się bowiem, w jaki sposób pozbyć się tremy i nie bać się publicznych wystąpień. Jak zaintrygować odbiorców i sprawić, że się na tobie skupią, a przy okazji nauczyć się czytać jedną książkę dziennie. Nieważne, czy marzysz o pracy w telewizji, jesteś nauczycielem, lekarzem, urzędnikiem czy studentem. Zawsze warto zapanować nad dykcją, wzmocnić struny głosowe i przestać przynudzać. Na drzwiach szafki w mojej siłowni napisano "Stań się lepszą wersją siebie". Ta lektura ci to ułatwi. Praktyka, ćwiczenia z ilustracjami oraz masa anegdot.

źródło opisu: http://burdaksiazki.pl

źródło okładki: http://burdaksiazki.pl

Faust | 2017-07-31
Przeczytana: 30 lipca 2017

Czytając poradnik (a może książkę poniekąd biograficzną?) odkryłem, że z Panem Jakubem jesteśmy rówieśnikami, mamy podobne doświadczenia życiowe i spojrzenie na otaczający świat, mówiąc wprost - znalazłem w Nim bratnią duszę. Czyta się lekko, jakby słuchało się przyjaźnie opowiadającego kumpla. Jest szczery i bezpretensjonalny a rady warte uwagi. Ale żeby nie było tak różowo – za dużo moim zdaniem opisów konia, który jaki jest każdy widzi. Momentami zbyt rozwlekle i szczegółowo pisze o rzeczach oczywistych, które czytelnik wie lub wyczuwa intuicyjnie. Tak czy inaczej polecam!

Ewa | 2017-10-31
Przeczytana: 31 października 2017

Doskonała książka, pełna wielu inspirujących spostrzeżeń. Na pewno przewertuję ją jeszcze nie raz.

Celine Grecian | 2017-11-02
Tengo | 2017-10-22