Trening rowerowy. Jak trenować, by osiągnąć wyższy poziom

Wydawnictwo: Buchmann
kolarstwo, sport, trening, rower
poradniki
Suerte

Do zobaczenia na starcie! Trening rowerowy to doskonały poradnik dla wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć czegoś więcej o tak wielowymiarowej aktywności sportowej, jaką jest jazda na rowerze, i którzy chcą przejść na kolejny poziom wtajemniczenia. Autorka dokładnie wyjaśnia zależności między własną wydolnością, postępami formy i przekraczaniem ograniczeń ciała W czym pomocna jest dieta, jak zorganizować i dokładnie zaplanować sezon treningowy. To znakomita lektura i podpowiedź dla tych, którzy dbają o kondycję, zdrowie i osiągnięcia sportowe. Z tym poradnikiem pojedziesz dalej!

źródło opisu: Wydawnictwo Buchmann

źródło okładki: Wydawnictwo Buchmann

Halszka | 2017-02-15
Przeczytana: 04 stycznia 2017

Pozycja napisana przystępnym językiem. Dla laika-amatora to duży plus. Udało mi się zrozumieć wiele zjawisk zachodzących w ludzkim organizmie podczas treningu. Autorka rozumie o czym pisze, a na dodatek potrafi to przekazać innym.

Kamil | 2017-01-23

Jeśli jesteś zainteresowany treningami kolarskimi i jeszcze nie zagłębiłeś się w szczegóły tego pięknego sportu to ta pozycja na pewno będzie dla Ciebie dobrym początkiem