Upiorna walizka

Cykl: Detektyw Zagadka | Seria: Sami czytamy
Wydawnictwo: Wydawnictwo SBM

Pan Zagadka to niezłomny tropiciel skradzionych rowerów, potworów i zielonych skarpetek. W rozwiązywaniu wszystkich tajemnic pomagają mu Basia i Bartek, do których możesz dołączyć, by wspólnie wyjaśnić, kto chce ukraść dżem pana Przysmaczka, gdzie się podział smok i do kogo należą trzy kapelusze. Duża czcionka ułatwia naukę czytania. Po każdym opowiadaniu umieszczono najtrudniejsze wyrazy, a czytanie uatrakcyjnią komiksy.

źródło opisu: http://www.wydawnictwo-sbm.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwo-sbm.pl