9788324019922
joly_fh

Wyjątkowe opowiadania w 50. urodziny Bolka i Lolka, a w nich kosmiczne przygody. Wygrana w meczu piłkarskim, podróż na Marsa czy udział w telewizyjnym show. Bolek i Lolek wykorzystają każdą okazję, by zdobyć sławę. A kiedy ma się w rodzinie dziadka hipisa z głową pełną szalonych pomysłów, nie ma rzeczy niemożliwych. Niesamowite zdarzenia, zaskakujące zwroty akcji, doskonała zabawa – z Bolkiem i Lolkiem nie można się nudzić

źródło opisu: http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,4052,Nowe...(?)

źródło okładki: http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,4052,Nowe...»

KacperKacprowicz | 2018-06-21

Jedna z lepszych, ciekawszych książek o Bolku i Lolku :)

mikoolec | 2016-06-24
Przeczytana: 2016 rok

ha ha ha!

Marta Pluskota | 2016-02-04
Przeczytana: 03 lutego 2016

Super ! Mimo , że mam 11 lat zawsze przy Bolku i Lolku się uśmieje. To już moja druga książka o Bolku i Lolku. Najbardziej podobało mnie się określenie:
,, Bolek został nazwany Ronaldo ,
a Lolek Messi '' .
Jak powiedziałam o tym mamie to też się uśmiała .
Polecam ;)

Aleksandra | 2015-01-28
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 28 stycznia 2015

Jest to książka dla zdecydowanie starszych dzieci, ale nie wiem czy taki 12latek chciałby czytać Bolka i Lolka.

pati573 | 2014-11-14

Polecam gorąco wszystkim dzieciom książka super napisana zabawnie.Polecam tę książkę nie tylko dzieciom ale i nam dorosłym na poprawę humoru oraz dla wszystkich tych którzy lubią postacie Bolka i Lolka jest super :D Mój synek ma 4 lata i uwielbia Bolka i Lolka ma wszystkie części i za każdym razem czeka na nowe części polecam gorąco jeszcze raz :D

filipczako | 2014-01-05
Przeczytana: 29 grudnia 2013

Niestety nie nadaje do czytania dzieciom. Jeden z cytatów: "Messi dryblował tak, że można go było powstrzymać serią z kałacha" - dyskwalifikuję tę książkę. Tylko jedna historia spodobała się mi i mojemu dziecku.

Ilona Popławska | 2013-12-14

Poprzednie części bardzo mi się podobały. Humorystyczne fajnie napisane, uśmialiśmy się. Z tą wiązałam duże nadzieje i się zawiodłam. Synek lubi, ale woli poprzednie części. Ilustracje Mamy, Taty, Dziadka jakoś nie pasują tu, a wujek Edward z drugiej części wygląda jak dozorca z tej. Poprzednie są dużo lepsze.

Paula | 2013-11-06
Przeczytana: 31 października 2013