Egzaminy Aplikacje 2016 Radcowska i adwokacka Tom 2

Wydawnictwo: C.H. Beck
youstyna

Tom II zawiera: Prawo upadłościowe i naprawcze Ustawę o ochronie konkurencji i konsumentów Ustawę o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji Prawo zamówień publicznych Ustawę o swobodzie działalności gospodarczej Kodeks spółek handlowych Prawo bankowe Prawo przewozowe Ustawę o przedsiębiorstwach państwowych Ustawę o fundacjach Kodeks pracy Ustawę o szczególnych zasadach rozwiązywania z pracownikami...

Tom II zawiera:
Prawo upadłościowe i naprawcze
Ustawę o ochronie konkurencji i konsumentów
Ustawę o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji
Prawo zamówień publicznych
Ustawę o swobodzie działalności gospodarczej
Kodeks spółek handlowych
Prawo bankowe
Prawo przewozowe
Ustawę o przedsiębiorstwach państwowych
Ustawę o fundacjach
Kodeks pracy
Ustawę o szczególnych zasadach rozwiązywania z pracownikami stosunków pracy z przyczyn niedotyczących pracowników
Ustawę o systemie ubezpieczeń społecznych
Ustawę o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa
Ustawę o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych
Ustawę o ubezpieczeniu społecznym rolników
Ustawę o działalności ubezpieczeniowej
Ustawę o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych
Prawo o stowarzyszeniach
Prawo budowlane
Ustawę o pomocy społecznej
Ustawę o dochodzeniu roszczeń w postępowaniu grupowym
Prawo własności przemysłowej
Ustawę o dostępie do informacji publicznej
Ustawę o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko
Ustawę o świadczeniu przez prawników zagranicznych pomocy prawnej w Rzeczypospolitej Polskiej
Ustawę o skardze na naruszenie prawa strony do rozpoznania sprawy w postępowaniu przygotowawczym prowadzonym lub nadzorowanym przez prokuratora i postępowaniu sądowym bez nieuzasadnionej zwłoki