Co strzyka w kolanie przystępnie o ortopedii Z MEDYCYNĄ NA TY

Wydawnictwo: Ex Libris
zdrowie, medycyna

Poradnik zawiera ogólne informacje o budowie i funkcjonowaniu układu kostnego, a także opis związanych z tym układem dolegliwości. Chorobom wieku dziecięcego i chorobom występującym u dorosłych poświęcono osobne rozdziały, z którym dowiedzieć się można, na czym polegają nieprawidłowości w rozwoju kości, jakie są przyczyny ich powstawania, w jaki sposób można im zapobiegać, a w jaki leczyć. Na końcu omówiono nowotwory rozwijające się pierwotnie w tkance kostnej i przerzuty nowotworowe z kości. Rok wydania: 2005;

Chaoticreader | 2016-04-30