Plusk!

Seria: Lego City
Wydawnictwo: Ameet Sp. z o.o.
Bacha85

Poznajcie dzielnych ratowników oraz załogę portu i przekonajcie się, że praca na przystani LEGO? City jest pełna niespodzianek. Główny ratownik z przystani w LEGO City Roman Morszczyn odebrał przez krótkofalówkę niezwykłą wiadomość. Na plaży miała się zjawić Jaśmina Nektaryna, słynna piosenkarka, która zapragnęła obejrzeć na żywo delfinka. Ratownik Roman zmarszczył czoło, bo na przystani nie...

Główny ratownik z przystani w LEGO City Roman Morszczyn odebrał przez krótkofalówkę niezwykłą wiadomość. Na plaży miała się zjawić Jaśmina Nektaryna, słynna piosenkarka, która zapragnęła obejrzeć na żywo delfinka. Ratownik Roman zmarszczył czoło, bo na przystani nie mieli takiej atrakcji, ale przecież gwiazdom się nie odmawia... Czy ratownikom uda się spełnić zachciankę słynnej piosenkarki?
Port w LEGO City tętnił życiem, jedne statki przybijały do brzegu, inne odpływały. Kapitan portu Zdzich Faliński ze swojej wieży obserwował kuter rybacki kołyszący się na wodzie. Łódź należała do Kazia Glonka, który wszedł właśnie w kombinezonie płetwonurka na pokład pełen ryb - przed chwilą skończył montować nową śrubę napędową. Po chwili Kazio dał znać sternikowi, że są gotowi, by wypłynąć w morze. Sternik wykonał polecenie i statek ruszył...ale do tyłu! Czy morskim wilkom uda się zapanować nad maszyną?
W książce LEGO City oprócz zabawnych ?morskich" historii znajdziesz też wiele zadań i łamigłówek, plakat oraz minifigurkę LEGO City do samodzielnego złożenia.

źródło opisu: http://aros.pl/ksiazka/lego-city-plusk-2

źródło okładki: http://aros.pl/ksiazka/lego-city-plusk-2