Życie ma sens

6 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
The Invitation. True Stories That Will Change Your Life
religia
Ola

Ta książka ma w sobie wielką moc. Przedstawia losy ludzi, którzy nie ugięli się pod ciężarami dramatycznych okoliczności. Każda z tych opowieści to autentyczna historia osób, które pokonały kryzys i podniosły się z upadków. Książka eksponuje potęgę Boga, który ocala od nieszczęścia, nałogów czy depresji. Przedstawia radość i sens życia jakie daje wiara. Odkryj MOC większą niż twoje problemy. To świadectwo, które poruszy cię do głębi!

źródło opisu: http://sklep.znakiczasu.pl/rozwoj-i-sukces/1050-zycie-ma-sens.html

źródło okładki: http://sklep.znakiczasu.pl/rozwoj-i-sukces/1050-zycie-ma-sens.html

Agnieszka | 2017-05-07
Przeczytana: 07 maja 2017

Dostałam ją od osoby, która należy do kościoła adwentystów dnia siódmego, więc podchodziłam do niej raczej ostrożnie. Zawiera kilka krótkich historii osób, którym nawrócenie pomogło. Można przeczytać.

Ola | 2017-04-12
Na półkach: Przeczytane, 2017