On przychodzi. Znaki nadziei

Tłumaczenie: Jarosław Kauc
Wydawnictwo: Znaki Czasu
End-time Countdown. Certainty of Sings Unfolding.
978-83-7295-213-4
religia
Agnieszka

Światowy bestseller roku 2009. Obraz przedstawiany codziennie przez media nie jest zachęcający - globalne ocieplenie, huragany, terroryzm, recesja ekonomiczna... Co się dzieje z naszą planetą? Te zatrważające zjawiska są jedynie widzialną stroną rzeczywistości. Za nimi toczy się bardziej istotna walka. Zbliżają się epokowe wydarzenia. Na podstawie prognoz naukowych i proroctw zawartych w...

Światowy bestseller roku 2009.

Na podstawie prognoz naukowych i proroctw zawartych w Piśmie Świętym autor analizuje znaki wskazujące na zbliżanie się przełomowego wydarzenia w historii naszej cywilizacji.

Zapoznaj się z najlepszymi wieściami, jakie kiedykolwiek zostały przekazane ludzkości. Nie ma czasu do stracenia. Zacznij odczytywać znaki nadziei. Już teraz.

źródło opisu: Znaki Czasu, 2009

źródło okładki: http://sklep.znakiczasu.pl/