Tease

Okładka książki Tease Ella Frank
Okładka książki Tease
Ella Frank Wydawnictwo: EverAfter Romance Cykl: Temptation (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Temptation (tom 4)
EverAfter Romance
2017-06-01
2017-06-01
LGBT Romance

Okładka książki Insatiable Park Avenue Prince Brooke Blaine, Ella Frank
Insatiable Par... Brooke Blaine, Ella...
Okładka książki Infamous Park Avenue Prince Brooke Blaine, Ella Frank
Infamous Park ... Brooke Blaine, Ella...
Okładka książki Once Upon a Sexy Scrooge Brooke Blaine, Ella Frank
Once Upon a Se... Brooke Blaine, Ella...
Okładka książki Sinful Mafia Prince Brooke Blaine, Ella Frank
Sinful Mafia P... Brooke Blaine, Ella...

⭐️⭐️⭐️⭐️

Tease - czasownik: kusić, zwłaszcza budząc pragnienie lub ciekawość, często bez zamiaru jego zaspokojenia... chyba że masz na imię Tate Morrison.

"Tease", czwarty tom serii "Pokusa", to doskonała kontynuacja sagi o Loganie i Tate.

Ella Frank nieustannie udowadnia, że umie prowadzić czytelnika przez emocjonalne zawirowania, które są nieodłącznym elementem miłości❤️‍🔥.

⭐️W "Tease" skupia się na wyzwaniach, które niesie ze sobą długotrwały związek.

⭐️Po kilku latach od wydarzeń opisanych w trzecim tomie spotykamy bohaterów w zupełnie nowej rzeczywistości.

⭐️Logan i Tate są teraz w stałym i stabilnym związku, ale jak każda para, stają przed wyzwaniami, które mogą zakłócić ich harmonię. Jednym z nich jest pełen rozwój ich kariery zawodowej, co przekłada się na brak czasu dla siebie i konieczność szukania kompromisów.

⭐️ Ella Frank w mistrzowski sposób ukazuje, że miłość, choć piękna, nie jest pozbawiona trudności. Dzięki temu "Tease" jest nie tylko opowieścią o uczuciach, ale również realistycznym spojrzeniem na związek w dzisiejszym świecie.

⭐️Co ważne, choć czytałam "Tease" w formie ebooka po angielsku, język był dla mnie zrozumiały, a styl pisania Elli Frank sprawił, że z łatwością przeniosłam się w świat bohaterów i żyłam ich historią.

⭐️Uważam, że jest to wartościowa lektura dla wszystkich, którzy chcą zanurzyć się w emocjonalnej opowieści o miłości w obliczu codziennych wyzwań. A także dla tych, którzy uwielbiają dobry romans oraz przedstawienie relacji mesko-męskich🌈.

Polecam😘😉

⭐️⭐️⭐️⭐️

Tate i Logan. Logan i Tate. Aż trudno mi uwierzyć, że to już czwarty tom ich przygód i że wszystkie przeczytałam w przeciągu jednego miesiąca. W porównaniu z poprzednimi trzema mam wrażenie, że ten jest dużo spokojniejszy, bym może dlatego, że dzieje się cztery lata po wydarzeniach z trzeciego, a związek tych dwojga jest silniejszy niż kiedykolwiek.

Z przyjemnością obserwuję przemianę obojga, z uśmiechem na ustach czytam, jak porozumiewają się bez słowa, odgadują swoje myśli, odczytują subtelne zmiany nastrojów, są dla siebie podporą i przychodzą z pomocą nawet wtedy, gdy druga osoba się tego nie spodziewa. Są przykładem związku i relacji, jaką każdy z nas chciałby mieć. Przykładem relacji, jaką każdy powinien mieć.

A także przykładem tego, jak relacja z osobą, której twoja rodzina nie aprobuje może ją podzielić. Można by pomyśleć, że problem akceptacji dotyczy głównie nastolatków, ale Tate ma 33 lata, a jego matka nie rozmawia z nim od czterech lat, tylko i wyłącznie dlatego, że zakochał się w innym mężczyźnie. Zmagania obu mężczyzn z odrzuceniem przez cześć rodziny to coś, co nieodmiennie chwyta za serce i przez te fragmenty zdecydowanie najtrudniej przebrnąć, ale też w takich momentach najlepiej widać, jak silna jest ich relacja.

Czwarty tom wprowadza trochę zamieszania i kolejne pytania, na które poszukujemy odpowiedzi, ale tez pokazuje, jak ogromną drogę przebył Logan. Gdy go poznaliśmy, szukał numerków na jedną, był związkofobem i generalnie strasznym kutasem ;). A teraz? Serce puchnie z dumy i ja już od początku wiedziałam, jak ta historia się skończyć a teraz tylko niecierpliwie wyczekuję, żeby się dowiedzieć, jak do tego dojdzie.

Ta historia z każdym tomem jest coraz lepsza, a ja jestem ogromnie wdzięczna, że zdecydowałam się rozpocząć tą przygodę.

Z przyjemnością...

Ta seria z tomu na tom jest coraz lepsza <3

Ta seria z tomu na tom jest coraz lepsza <3

Jest mi dobrze :D kocham Tate'a, kocham Logana. Wszystkich kocham :D oby więcej takich książek o takiej miłości. Jest cuuuudownie

awwwwwwww agrhrrrr

awwwwwwww agrhrrrr