Jednorodna struktura rozdziałów: budowa czynność zaburzenia czynności, ułatwiająca błyskawiczne odnalezienie potrzebnych informacji Błękitny panel kliniczny z najważniejszymi uwagami dotyczącymi ponad 200 neurologicznych zespołów chorobowych zielony panel podsumowujący najistotniejsze informacje zawarte w rozdziale

Livi | 2013-05-07
Przeczytana: 08 stycznia 2013

- Neuroanatomia
- Już sam tytuł odstrasza 99% społeczeństwa..
- FitzGeralda, Gruenera i Mtui
- Nazwiska jakże piękne i pewnie nieznane. Dobrze, od razu muszę się przyznać, że nie przeczytałam całej. Głównie przejrzałam obrazki. Choć pewne informacje nawet mnie, laika, zainteresowały.
- Ja, niestety bądź stety, musiałam przebrnąć przez całą.
- To może ja zacznę. Będę wypowiadała się jako osoba, która nie jest zainteresowana neurologią, anatomią człowieka, czy ogólnie medycyną. Natomiast muszę powiedzieć, że książka mi się spodobała. W sensie wizualnym oczywiście. Bogato ilustrowana, dużo zdjęć, obrazów MR. Wydaje się naprawdę czytelna. Drugą rzeczą są wskazówki dla studenta na początku każdego rozdziału i podsumowania na końcu. Na pewno ułatwia to naukę. A tego typu atlasy właśnie do tego służą.
- Zgodzę się z tobą. Jest bardzo dużo ilustracji i obrazów MR. Jest to rzecz święta jeżeli chcemy nauczyć się neuroanatomi człowieka. Z drugiej strony taka ilość potrafi utrudnić sprawę....

msiwiec03 | 2016-02-10
Emilia Woźniczko | 2015-08-15