kwartalnik, jaskinie
czasopisma
Leksi88

Ogólnopolski magazyn opisujący podziemny świat jaskiń. Jego wydawcą jest Polski Związek Alpinizmu. W każdym numerze znajdziemy ilustrowane relacje z wypraw, opisy najciekawszych kierunków podróży, praktyczne porady dotyczące wyboru sprzętu i techniki. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy nurkowania. Włoski El Cenote • Czesi w Czarnogórze • Abchazja • Tadżykistan • Dalsze ograniczenia w...

Włoski El Cenote • Czesi w Czarnogórze • Abchazja • Tadżykistan • Dalsze ograniczenia w dostępie do jaskiń w USA • Nietoperze Europy Centralnej i Bałkanów • Czy na Marsie są jaskinie lodowe? • Nowa jaskinia naciekowa w Szkocji • Ważne połączenie w Pirenejach • Węgrzy w Albanii • Irańska grotołazka zginęła w Karakorum • Jaskinie Ukrainy • Poszukiwany odkrywca jaskini w Czarnogórze • Göll 2011 • Maja Harapit podwyższona • Inwentarz Jaskiń Ojcowskiego Parku Narodowego • Konkurs o nagrodę im. Kazimierza Nowaka • „Jaskinie Polski” w internecie • Walka na linach w kamieniołomie • V Msza Święta w Wiercicy • 40 lat Akademickiego Klubu Grotołazów w Krakowie • Wyprawa KA GB GOPR do Yorkshire Dales

źródło opisu: http://jaskiniekwartalnik.blogspot.com

źródło okładki: http://jaskiniekwartalnik.blogspot.com

• Człowiek tygrys
  • Fashion Victim
  • Cudowny chłopak
  • Czy można umrzeć dwa razy?
  • Lata szkolne Jezusa

7,23 (31 ocen i opinii)
Cudowny chłopak
R.J. Palacio

8,16 (601 ocen i opinii)
Czy można umrzeć dwa razy?
Leif GW Persson

7,5 (2 ocen i opinii)
Niedoskonali
Danielle L. Jensen

8,89 (9 ocen i opinii)
Uczynki i działania, czyli kury na Madagaskar
Paweł Cieliczko , ks. Radek Rakowski

7,8 (5 ocen i opinii)