kwartalnik, jaskinie
czasopisma
Leksi88

Ogólnopolski magazyn opisujący podziemny świat jaskiń. Jego wydawcą jest Polski Związek Alpinizmu. W każdym numerze znajdziemy ilustrowane relacje z wypraw, opisy najciekawszych kierunków podróży, praktyczne porady dotyczące wyboru sprzętu i techniki. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy nurkowania. Najgłębsza studnia w Hiszpanii • Druga najgłębsza na Ziemi • Otwarto najdłuższą jaskiniową...

Najgłębsza studnia w Hiszpanii • Druga najgłębsza na Ziemi • Otwarto najdłuższą jaskiniową trasę turystyczną w Hiszpanii • Satelity w służbie speleologii i chińskie jaskinie • Astronauci na Sardynii • Cała prawda o „Najdłuższej we Włoszech” • Dzięki jaskiniom rosną dochody z turystyki w Wietnamie i Laosie • Już ostatni miał szczebelek… • Nazywam się Bot, Bat Bot • Konsekwencje nielegalnego chodzenia po górach, jaskiniach, sztolniach w Rumunii oraz biwakowania i palenia ognisk (szczególnie na terenie parków narodowych) • XXI Speleokonfrontacje • Nagroda im. Waldka Muchy 2016 • I Ogólnopolskie Forum Speleo • Natura jaskiń, czyli aspekty przyrodnicze w taternictwie jaskiniowym

źródło opisu: http://jaskiniekwartalnik.blogspot.com

źródło okładki: http://jaskiniekwartalnik.blogspot.com

• W restauracji
  • Córka
  • Marilyn na Manhattanie. Najradośniejszy rok życia
  • Życie jest sztuką. O korzyściach płynących z porażek i o sile wyobraźni
  • Pudełko z guzikami Gwendy
  • Tekst
  • Exodus
  • Na krańce świata. Podróż historyka przez historię
  • Dziewczyna, która wróciła
  • Artemis
  • Murder Park. Park morderców
  • Gala-Dalí

7,25 (67 ocen i opinii)
Marilyn na Manhattanie. Najradośniejszy rok życia
Elizabeth Winder

8,4 (20 ocen i opinii)
Życie jest sztuką. O korzyściach płynących z porażek i o sile wyobraźni
Joanne Kathleen Rowling

7,61 (62 ocen i opinii)
Exodus
Łukasz Orbitowski

7,14 (42 ocen i opinii)
Na krańce świata. Podróż historyka przez historię
Norman Davies

9 (2 ocen i opinii)
Dziewczyna, która wróciła
Susan Lewis

5,83 (12 ocen i opinii)
Artemis
Andy Weir

6,63 (90 ocen i opinii)
Murder Park. Park morderców
Jonas Winner

7,74 (47 ocen i opinii)