kwartalnik, jaskinie
czasopisma
Leksi88

Ogólnopolski magazyn opisujący podziemny świat jaskiń. Jego wydawcą jest Polski Związek Alpinizmu. W każdym numerze znajdziemy ilustrowane relacje z wypraw, opisy najciekawszych kierunków podróży, praktyczne porady dotyczące wyboru sprzętu i techniki. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy nurkowania. Najdłuższa we Włoszech • Najgłębsza w soli • Rekordy Krzysztofa Starnawskiego, czyli o tym,...

Najdłuższa we Włoszech • Najgłębsza w soli • Rekordy Krzysztofa Starnawskiego, czyli o tym, że Hranická Propast jest najgłębszą zalaną jaskinią we wszechświecie • Więcej znaczy lepiej?... • Rewolucyjne odkrycie w chorwackiej jaskini • Warsztaty medyczne dla ratowników jaskiniowych • Śmieci w Nad Kotlinach • Czterdzieści lat „Nocka” • Nocek – 40 lat • Punkt dla Czechów w starciu z ZBN • Kartowanie dla „zielonych” • XXI Festiwal Górski z jaskiniowego punktu widzenia

źródło opisu: http://jaskiniekwartalnik.blogspot.com/search/label/2012

7,55 (11 ocen i opinii)
Artemis
Andy Weir

6,8 (5 ocen i opinii)
Patchworkowe rodziny. Jak w nich żyć
Wojciech Eichelberger , Alina Gutek

8 (1 ocen i opinii)