Duchy trzeciego tysiąclecia

3 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Ania

Duchy są subtelną formą energetyczno-emocjonalną. Podlegają jednak ziemskim prawom fizyki, dlatego aby w ogóle istnieć, muszą czerpać energię. Często mają poczucie własnej tożsamości. Funkcjonują w innych strukturach czasoprzestrzeni, ale docierają do naszego świata i mogą na niego oddziaływać. "Duchy trzeciego tysiąclecia" to książka, w której duchy, po raz pierwszy na świecie są...

"Duchy trzeciego tysiąclecia" to książka, w której duchy, po raz pierwszy na świecie są przedstawione, nie jako zjawiska budzące grozę, ale sąsiadujące z nami wrażliwe istoty. Każdy z nas może się w nie przekształcić, jeżeli nie wykorzysta przypisanej sobie energii. Dlatego lepiej zaprzyjaźnić się z nimi i nauczyć się współistnieć niż się ich lękać. Autor książki daje nam szansę zrozumienia tych niezwykłych istot.

źródło opisu: http://www.czarymary.pl/p_1437_duchy_trzeciego_tys...(?)

Ania | 2017-03-16
Przeczytana: 16 marca 2017

Zabawne czytadełko do kawki ;)Można przeczytać gdy nie ma nic lepszego pod ręką, zawsze to jakiś zabijacz czasu.

Matyldsonek | 2017-08-06