Zgłosuj na książki roku 2017

Tak jakby dziennik

Wydawnictwo: Znak emotikon
8 (5 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny

Cześć! Jestem Julka. W sumie to lubię robić sporo rzeczy: fotografować, czytać, śpiewać, grać na gitarze, szyć… Ale najbardziej lubię pisać, więc postanowiłam, że zacznę regularnie prowadzić coś w rodzaju dziennika. Mam nadzieje, że nie zapomnę o tym jutro, bo moja pamięć nie należy do najwybitniejszych. Poznacie też moich przyjaciół: Emilię, która potrafi godzinami gadać o morświnach, Zosię,...

Poznacie też moich przyjaciół: Emilię, która potrafi godzinami gadać o morświnach, Zosię, która potrafi godzinami gadać o rugby, i Julka, który potrafi godzinami gadać… Po prostu gadać.

źródło opisu: Wydawnictwo znak emotikon, 2016

źródło okładki: https://ksiegarnia.pwn.pl/

TosiaP | 2017-06-17
Na półkach: Śmieszne, Przeczytane, Ulubione
Przeczytana: 15 czerwca 2017

Książka mojej ulubionej YouTube'rki!! Bardzo humorystyczna! W tej książce nie brakuje "głupot" i śmiesznych wpadek i przygód. Polecam!

Dla czytelników wolących lekkie, szybko czytające się książki. Książka jest pisana w formie dzienniku.

Yuki1910 | 2017-07-15
| 2017-05-16