Quick, Zbychu, bółka i spółka

Wydawnictwo: Znak emotikon
quick, julkaquick
Nadia

Hej! Jestem Quick. Mam 13 lat, najlepszą klasę na świecie, królika Dudusia i mnóstwo szalonych pomysłów! Na co dzień jestem normalna… no, może nie do końca: mam alergię na czekoladę. A po szkole ratuję świat, ale o tym nikomu nie mówcie! Cześć, jestem Zbychu! Mam własny wielki Panda Show i jestem najlepszy! Zbychu – genialny wynalazca, raper i król każdej imprezy! Pokaż książkę w sieci:...

Pokaż książkę w sieci: #kciuqq #julkaquick

źródło opisu: http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,7319,Quic...(?)

źródło okładki: http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,7319,Quic...»

Patryk | 2017-07-08

Bez czytania, po opinii znajomej, która sama nie wie jakim cudem to przeczytała daję BEZNADZIEJA!

Tego nie da się nazwać książką. Dla osób, które się nie wiem? "Jarają" nią? Proszę Was o to, byście nie psuli sobie głowy taką literaturą. Sięgnijcie lepiej po Neila Gaimana, albo Dziennik Cwaniaczka - to jest świetne, naprawdę! Ale proszę Was, tylko nie to "coś".

Nadia | 2016-02-18
Przeczytana: 18 lutego 2016

Gdy dowiedziałam się, że Quick, (będąca moim autorytetem ze względu na osiągnięcia w tak młodym wieku) wydaje książkę, wiedziałam, że muszę ją kupić. Tylko kompletnie nie wiedziałam czego się po niej spodziewać.
Później książka w końcu wylądowała na mojej półeczce, więc teraz mogę napisać pierwszą opinię (cóż za zaszczyt).
Julka porusza tu kilka tematów z którymi spotykamy się na co dzień. W rozdziałach znajdziemy:
- część pisaną przez Julkę, gdzie opisuje swoje przeżycia, wspomnienia, upodobania, a to wszystko bardzo jest bardzo luźne i zabawne.
- część 'pisaną' przez Zbycha, czyli pandę 'mieszkającą w piwnicy' Julki. Jego porady potrafią rozśmieszyć do łez, chociaż nie wiem, czy z nich skorzystam.
- pamiętnik Dudusia, czyli królika Quick. Też jest strasznie zabawne, pokazuje wszystko z perspektywy zwierzątka.
- Top 5, gdzie Julka wyjawia nam swoje pięć ulubionych rzeczy/piosenek/fanartów/fryzur/sposobów, w zależności od poruszanego tematu.
- komiks
- zadanie, czyli coś w stylu...

Znasz Julkę Quick?
Jeżeli tak to na pewno polubisz tę książkę!
Pierwsza książka tej youtuberki!
Takie słyszałam opinie o tej książce. A co ja sama o niej sądzę? Przeczytajcie!
Książka na jedno popołudnie. Duża czcionka, wiele ilustracji sprawia, że przeczytasz to w mig. W tej książce znajdziesz pamiętnik Dudusia, ulubieńców Julki, zwariowane pomysły Zbycha, komiks, pomysły na spędzanie czasu, top 5.
Nie wydaje mi się, żeby ktoś kto nigdy nie oglądał Quick zachwycił się to książką. Nie jest to też głęboka powieść, ale o tak sobie napisana książeczka.
Nie oczekujcie, że w tej książce dowiecie się i ważnych rzeczach na temat Julki, albo jakiejś biografii, czy zwierzeń. Są to teksty raczej rodem z gazetki typu "Bravo" i nie dowiecie się wiele nowego o Quick więc mimo, że książkę tak jak już wspomniałam czyta się błyskawicznie to nie wiem, czy warto. Chyba jednak lepiej sięgnąć w tym czasie po coś innego.

Emcia | 2017-04-24
Na półkach: 2k16, Przeczytane, Posiadam

Zabawne historie bohaterki uzupełnione w ożywienie królika i innych zwierząt. Książka jest podzielona na "kategorie" w rozdziałach. Więc można poznać bardziej życie autorki a także pośmiać się z wymyślonych przez nią przygód. Dla fanów i fanek Quick polecam :)

Pestka | 2016-05-21

Nie powinno się pisać książek mając jeszcze całe życie przed sobą. Żarty w niej przedstawione mnie nie bawią, choć miałam już styczność z jej kanałem. Wykonanie zdaje się być raczej mało staranne, a pomysły nieoryginalne i nieprzemyślane.
Sądzę, że w przyszłości Julka będzie się śmiać z własnej lekkomyślności, a nawet i może głupoty.

śmieszniasta808 | 2016-06-14
Przeczytana: 14 czerwca 2016

Świetne, świetne i jeszcze raz świetne

bloodymystery | 2017-07-18
Przeczytana: 05 sierpnia 2017