Quick, Zbychu, bółka i spółka

Znak emotikon
quick julkaquick
literatura młodzieżowa
quick julkaquick

Po przeczytaniu tej książki stwierdzam, że jest bardzo słaba. Niech Julka trochę poczeka i kiedy będzie starsza, zabierze się za pisanie. W tym wieku jest na to jeszcze za wcześnie.

Na półkach: , , , ,

Znasz Julkę Quick?
Jeżeli tak to na pewno polubisz tę książkę!
Pierwsza książka tej youtuberki!
Takie słyszałam opinie o tej książce. A co ja sama o niej sądzę? Przeczytajcie!
Książka na jedno popołudnie. Duża czcionka, wiele ilustracji sprawia, że przeczytasz to w mig. W tej książce znajdziesz pamiętnik Dudusia, ulubieńców Julki, zwariowane pomysły Zbycha, komiks, pomysły...

Nie. Nie. Nie.

Bez czytania, po opinii znajomej, która sama nie wie jakim cudem to przeczytała daję BEZNADZIEJA!

Tego nie da się nazwać książką. Dla osób, które się nie wiem? "Jarają" nią? Proszę Was o to, byście nie psuli sobie głowy taką literaturą. Sięgnijcie lepiej po Neila Gaimana, albo Dziennik Cwaniaczka - to jest świetne, naprawdę! Ale proszę Was, tylko nie to...

Zabawne historie bohaterki uzupełnione w ożywienie królika i innych zwierząt. Książka jest podzielona na "kategorie" w rozdziałach. Więc można poznać bardziej życie autorki a także pośmiać się z wymyślonych przez nią przygód. Dla fanów i fanek Quick polecam :)

Świetne, świetne i jeszcze raz świetne

Nie powinno się pisać książek mając jeszcze całe życie przed sobą. Żarty w niej przedstawione mnie nie bawią, choć miałam już styczność z jej kanałem. Wykonanie zdaje się być raczej mało staranne, a pomysły nieoryginalne i nieprzemyślane.
Sądzę, że w przyszłości Julka będzie się śmiać z własnej lekkomyślności, a nawet i może głupoty.

Gdy dowiedziałam się, że Quick, (będąca moim autorytetem ze względu na osiągnięcia w tak młodym wieku) wydaje książkę, wiedziałam, że muszę ją kupić. Tylko kompletnie nie wiedziałam czego się po niej spodziewać.
Później książka w końcu wylądowała na mojej półeczce, więc teraz mogę napisać pierwszą opinię (cóż za zaszczyt).
Julka porusza tu kilka tematów z którymi spotykamy...

• Biografie
  • Muszę mieć
  • Kupiłam
  • Dziecięce, młodzieżowe
  • Książki polskich autorów
  • Wymienione/Sprzedane
  • Lubię