Mój wielki sukces i inne porażki

Tłumaczenie: Anna Zeller
Seria: Moja najlepsza przyjaciółka
Wydawnictwo: Zielona Sowa
My school musical and other punishments
magda1838

Czwarta część zabawnych perypetii Jessiki. Tym razem Jessika śni na jawie, gdyż komiks, który narysowała na polecenie siostry, zrobił furorę w sieci. Teraz Jessica jest gwiazdą Internetu! Oczywiście, Jessica nigdy nie pozwoli, żeby spektakularny sukces zawrócił jej w głowie; co to, to nie! Rodzina i przyjaciele starają się sprowadzić ją na ziemię. Gdy sprawy wymykają się spod kontroli, nikt z...

Rodzina i przyjaciele starają się sprowadzić ją na ziemię. Gdy sprawy wymykają się spod kontroli, nikt z nich nie mówi: „A nie mówiłem!” ani nic podobnego. Sława jest jak jazda kolejką górską. Na szczęście Jess ma na kogo zrzucić winę...
Zabawna, ale i mądra opowieść o trudnej nastoletniej przyjaźni i radzeniu sobie z humorem w trudnych sytuacjach.
Kontynuacja przygód Jessiki, bohaterki powieści „Moja najlepsza przyjaciółka i inni wrogowie”, „Moje cudowne życie i inne katastrofy” i Mój szkolny musical i inne katastrofy”.

źródło opisu: Zielona Sowa, 2016

źródło okładki: http://www.matras.pl/moj-wielki-sukces-i-inne-porazki,p,248090

Ama-chan | 2016-04-13
Przeczytana: 12 kwietnia 2016

ta książka jak z resztą pozostałe części serii jest świetna. Kupiłam i w tym samym dniu przeczytałam ;)