Praktyczne Cuda

Wydawnictwo: P&G Editors
Practical Miracles
poradniki
Patrycja Lech

Gdy Arielle Essex dowiedziała się, że ma guz mózgu, zdecydowała nie poddać się terapii, trwając w przekonaniu, iż pozbycie się stresu pomoże jej wyzdrowieć. Stosując metodę praktycznej psychologii – NLP – nauczyła się, w jaki sposób rozsupłać swoją chmurę zagmatwanych myśli i przywrócić wewnętrzny spokój. Jej fascynacja nowymi, naukowymi badaniami i zgłębianie alternatywnych metod, terapii, mistycyzmu oraz duchowych zasad pomogły jej stworzyć strategię pozwalającą jednostkom uczestniczyć we własnym uzdrawianiu.

Ta wnikliwa książka w klarowny sposób wyjaśnia proces stawania twarzą w twarz z kryzysem i sposób na jego uzdrowienie. Arielle stała w obliczu własnego kryzysu, zatem zna pytania, jakie ludzie naprawdę chcą zadać:
– W jaki sposób mogę sprawić cud, gdy go potrzebuję?
– Jak to mogło mi się przydarzyć i dlaczego teraz?
– Jak to możliwe, że moje myśli się do tego przyczyniły?
– W jaki sposób mogę rozwiązać ten problem i pozbyć się go natychmiast?
– Jak można wybaczyć niewybaczalne i zapomnieć?
– W jaki sposób mogę powrócić do stanu wyjściowego i zapobiec takiej sytuacji w przyszłości?

W Praktycznych Cudach znalezienie odpowiedzi na te wszystkie pytania staje się nie tylko możliwe, ale całkowicie osiągalne, gdyż Arielle zabiera cię we własną, unikalną, uzdrawiającą podróż do życia w wolności i spełnieniu.

źródło opisu: http://pracownia-aniolow.pl/praktyczne-cuda/

źródło okładki: http://pracownia-aniolow.pl/praktyczne-cuda/