Medytacja dla żółtodziobów

Wydawnictwo: Rebis
zdrowie, medycyna

Książka ta pokaże ci, że medytacji łatwo się nauczyć i można wykorzystać ją w codziennym życiu, by złagodzić stres, zrelaksować się i poprawić ogólny stan zdrowia. W książce znajdziesz: medytację zen, wizualizację i trening skupienia przystępne wyjaśnienie związków łączących medytację, sen i marzenia senne fachowe porady, jak i kiedy medytować techniki medytacji przy muzyce i podczas śpiewu.

Doracy | 2015-12-06

Jeśli niewiele wiesz o medytacji, ciekawi cię ten temat i chcesz aby ktoś wprowadził cię łagodnie i zrozumiale w ten świat - ta książka jest dla ciebie. Jest dla żółtodziobów, ale nie sensie wieku tylko raczej poziomu wiedzy. Śmiało więc mogą sięgnąć po nią dorośli którzy mają chęć zapytać o co chodzi z tą medytacją i "czym to się je". Można nauczyć się skupienia, relaksacji i poznać metody wyciszenia. Polecam.

Elżbieta | 2015-02-08
Przeczytana: 08 lutego 2015