Avengers Vs. X-Men (Part 2)
9788328203525
komiksy
Chudi_X

X-Men i Avengers toczą wojnę! Obie drużyny robią wszystko, aby poradzić sobie ze zbliżającą się mocą Phoenix. Wierni sojusznicy i byli przyjaciele stają naprzeciw siebie w sytuacji, w której waży się los zarówno ludzi, jak i mutantów. Ktokolwiek wygra, jedno jest pewne - Ziemia nigdy nie będzie taka sama!

źródło opisu: Okładka

źródło okładki: Własne

Wkp | 2017-12-25
Przeczytana: 25 grudnia 2017

Chudi_X | 2017-03-04
Przeczytana: 04 marca 2017

Moc Phoenix nie trafiła do Hope Summers, lecz do piątki zupełnie innych postaci. Jak powszechnie wiadomo, potężne moce korumpują, a zwłaszcza osoby o bardzo niestabilnych kręgosłupach moralnych. W wyniku takich rozwiązań fabularny rodzą się kolejne mniej lub bardziej sensowne nawalanki, ucieczki oraz próby powstrzymania tych złych. Od tego tomu historia pojedynku Avengers i X-Men staję się koeljnym, typowym, nijakim crossoverem. Graficznie jest różnie: od ładnych i szczegółowych prac do rysowania "na szybko".

hongi | 2018-01-05
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Komiksy