Bóle kręgosłupa

Wydawnictwo: Cedrus Publishing House
zdrowie, medycyna

Poradnik uczy, jak pomóc sobie w dolegliwościach związanych z kręgosłupem. Oprócz opisu objawów i przystępnego wytłumaczenia przyczyn dolegliwości można znaleźć rady, jak się zachować w napadach bólu, a także jak postępować, aby ustąpiły przewlekłe dolegliwości. Autorka przedstawia ćwiczenia rehabilacyjne i zapobiegawcze, oraz wiele naturalnych metod leczenia i zachęca do przyjęcia czynnej postawy wobec choroby, co jest warunkiem wyzdrowienia.

Luiza | 2016-05-26

Książka ciekawa, zawierająca pare obrazków i ćwiczeń, jednak nie wnosząca totalnie nic do życia, a przynajmniej nie to konkretne, czego sie po niej spodziewamy.

Meowth | 2016-01-28
Wucoff | 2015-10-09