albumy
ArtZ72

źródło okładki: http://www.conrada11.pl

ArtZ72 | 2017-03-07
Przeczytana: 2010 rok

Przepiękny album, w którym znajdujemy świetne, częstokroć niezwykle nastrojowe fotografie oraz tekst autorstwa Pana Wojciecha Giełżyńskiego. Dla osób dobrze znających Nepal tekst ten może nic szczególnie nowego nie wniesie, ale zapewne zwróci uwagę każdego, kogo ciekawi ten himalajski kraj, a kto jego znawcą nie jest. Mimo, że pozycja ta ukazała się w 1990 r., jest starannie wydana, o - jak na tamten czas - nienagannej jakości fotografii, druku i warsztatu introligatorskiego. Jest z pewnością warta polecenia każdemu, kogo zachwycają dalekie kraje i piękne krajobrazy.

książek: 2001
fiolek_2702 | 2017-08-01