Nepal

Sport i Turystyka
Nepal Himalaje Azja podróże przyroda fotografika
albumy
Nepal Himalaje Azja podróże przyroda fotografika

Przepiękny album, w którym znajdujemy świetne, częstokroć niezwykle nastrojowe fotografie oraz tekst autorstwa Pana Wojciecha Giełżyńskiego. Dla osób dobrze znających Nepal tekst ten może nic szczególnie nowego nie wniesie, ale zapewne zwróci uwagę każdego, kogo ciekawi ten himalajski kraj, a kto jego znawcą nie jest. Mimo, że pozycja ta ukazała się w 1990 r., jest...

• 2017
  • Książki na sprzedaż
  • Albumy różne - posiadam
  • Autorzy polscy
  • Azja Południowa
  • Popularnonaukowe, literatura faktu, encyklopedie itp.
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Nepal