SeKHeM. Wyzwolona metoda pracy z energią

Wydawnictwo: Patra
zdrowie, medycyna

Książka wyczerpująco przedstawia stosunkowo nową metodę pracy z energią, której korzenie sięgają Reiki. Narodziła się na początku lat 80. za sprawą Patricka Zieglera jednego z kilku ludzi, którzy spędzili noc w Wielkiej Piramidzie w Gizie. Jego doświadczenia z tej pełnej niespodzianek wyprawy były początkiem szybkiego rozwoju techniki SKHM, która stosowana jest obecnie przez tysiące ludzi na całym świecie.

fiendishfiancee | 2016-06-08
litpawel | 2015-07-28