Choroby błony śluzowej jamy ustnej i przyzębia

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
8320021847
zdrowie, medycyna

Podręcznik dla studentów III, IV i V roku stomatologii, obejmujący anatomię, histologię i fizjologię błony śluzowej jamy ustnej i przyzębia.Autorzy omawiają postępowanie lekarsko stomatologiczne, objawy kliniczne, diagnostykę rentgenowską i mikroskopową, a przede wszystkim profilaktykę i leczenie. W podręczniku , poza wiadomościami podstawowymi, zawarte są najnowsze informacje na temat kliniki, epidemiologii i chorób związanych z błoną śluzową jamy ustnej i przyzębia. Praca poza studentami może również zainteresować młodych lekarzy stomatologów.

Eufrozyna | 2013-09-11
Na półkach