Ty w social mediach. Podręcznik budowania marki osobistej dla każdego.

Wydawnictwo: Onepress
Mariolka

źródło okładki: http://helion.pl/ksiazki/ty-w-social-mediach-podre...»

Mariolka | 2017-02-20
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 20 lutego 2017

Bardzo ciekawa rzecz, zwłaszcza dla osób, które jak ja, mają o temacie blade pojęcie, a chciałyby się czegoś nowego nauczyć. Język mało "podręcznikowy", co jest zaletą i wadą jednocześnie, ale kompleksowe ujęcie tematów związanych z pracą nad własnym wizerunkiem w mediach jest szalenie interesujące. Polecam.

książek: 2021
Kamila | 2017-04-13
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 13 kwietnia 2017

Książkę na pewno polecam. Napisana w bardzo przyjemny sposób. wyjaśnia wiele zagadnień. Książka warta do przeczytania dla ludzi, którzy chcą korzystać czynnie z social mediów, ale też dla tych, które nic o social mediach nie wiedzą.

Nata_jac | 2018-08-17
Przeczytana: kwiecień 2018

Pomocna. Inspirująca. Wskazująca właściwą drogę. Porządkująca informacje.

kingagaja | 2018-10-05
Na półkach: 2018, Rozwój, Przeczytane
Przeczytana: 03 października 2018

Bardzo dobra pozycja dla osób, które działają w social mediach i chcą uporządkować swoją wiedzę oraz dla tych, którzy dopiero zaczynają lub zastanawiają się nad tworzeniem swojego miejsca w sieci.
Nie daje gotowych porad i schematów do wdrożenia w życie w stylu "zrób to i to, a staniesz się słynnym youtuberem".
Pokazuje, czym jest kreowanie marki i jak robić to kompleksowo (online i offline), na jakie cechy charakteru należy zwrócić uwagę i co w sobie udoskonalać oraz przybliża jak działają najpopularniejsze social media w Polsce i na świecie.
Książka napisana luźnym językiem, nie podręcznikowym, szybko i przyjemnie się ją czyta. W środku podane są przykłady i wypowiedzi osób, które w świecie S.M. osiągnęły sporo, a zaczynały od zera.

Michalovic | 2018-03-22
Przeczytana: 15 marca 2018

Bardzo dobra pozycja, napisana lekkim, przystępnym językiem, a także zrównoważona pod względem ilości konkretnych informacji i przydatnych rad oraz "coachowskich" wstawek. Dużo dają wypowiedzi innych osób, głównie M. Sadowskiego. No i istotny plusem jest sama długość książki - 260 stron nasyconych treścią, bez zbędnego pierniczenia o dupie Maryni. Idealny wybór dla takiego leszcza jak ja, który do tej pory nie miał najmniejszego pojęcia o personal brandingu oraz mediach społecznościowych.

Filip | 2017-09-18
Przeczytana: 23 września 2017

Zmieniłem zdanie o mediach społecznościowych.

Marysia | 2018-09-26
Avie12 | 2018-01-27