One-Punch Man tom 6 - Przepowiednia

Tłumaczenie: Paweł Dybała
Cykl: One-Punch Man (tom 6)
Wydawnictwo: J.P. Fantastica
Onepunch-Man
komiksy
maneki_neko

Bohaterowie klasy S oraz Saitama zostają pilnie wezwani do głównej siedziby Stowarzyszenia. Tam dowiadują się o tajemniczej przepowiedni, którą przed śmiercią pozostawiła wielka prorokini Siwababa. Wygląda na to, że Ziemi zagraża kolejne niebezpieczeństwo! Co to takiego!? Czy elitarni bohaterowie połączą siły, by ocalić świat!?

źródło opisu: JPF, 2017

źródło okładki: http://www.mangarden.pl

PolishPopkulturę | 2017-07-02
Przeczytana: 02 lipca 2017

Padaki ciąg dalszy. W ogóle mnie ta seria nie bawi, co najwyżej żenuje. Kompletnie nie pojmuję fenomenu. Nie wiem, po co sięgnąłem po ten tom, skoro w komentarzu pod piątką zarzekałem się, że kończę swoją przygodę z tą serią. Ode mnie 3/10, bo przynajmniej rysunki poprawne.

Kosz_z_Książkami | 2017-08-24

Historii o superbohaterach jak i samych superbohaterów namnożyło się ostatnimi czasy tyle, że aż trudno za wszystkimi nadążyć. W szczególności dotyczy to produkcji filmowych jak i komiksów, które zdominowane zostały przez historie o niezwykłych osobach walczących ze złem i występkiem, za pomocą swoich supermocy,czy też supertechnologii. Ziemia co rusz jest ratowana przez zagładą, która to stara się przybrać coraz to bardziej dramatyczne oblicze. Czy więc możliwym jest żeby udało się komuś zaskoczyć odbiorców oryginalnym podejściem do tematu superbohaterów? Okazało się, że jak najbardziej! Przedstawiam Wam Saitamę tytułowego One-Punch Mana i bohatera z zamiłowania.

Słyszeliście kiedyś o bohaterze z zamiłowania? Który walczy ze złem nie dla chwały, poklasku, nie z poczucia odpowiedzialności by nieść pomoc słabszym, nie robiący tego dla własnych zysków czy też dla tego, że lubi poczucie siły i władzy jaką dają mu jego moce? Nie? W takim wypadku czas byście poznali Saitamę. Niegdyś...

bartmix | 2018-01-12
Sana-chan | 2017-08-06
Na półkach: Przeczytane, Manga, Kuzyncia
Przeczytana: 06 sierpnia 2017
emma78hp | 2017-07-28
Na półkach: Przeczytane, Mangi ~.~
Przeczytana: lipiec 2017
saperzyna | 2017-07-26