Precz z cellulitem

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
zdrowie, medycyna

Która z nas może z czystym sumieniem oznajmić acellulit to nie mój problemaa Dziś znakomita większość kobiet, nawet te szczupłe i prowadzące zdrowy tryb życia, borykają się z kłopotliwą skórką pomarańczową. Czy na tę kosmetyczną zmorę jest w ogóle jakieś skuteczne remediuma Doktor Murad, światowej sławy dermatolog, mówi, że tak a zaś liczne referencje od jego pacjentek zaświadczają o efektywności

Przeczytałam już dwa razy nawet, świetnie napisana książka. Zawiera też przykłady diet, ale i tak wiadomo, że po indywidualną dla każdego dietę należy się zglosić do dietetyka.
Książkę polecam wszystkim kobietom walczącym z cellulitem, ale też tym które chcą zapobiegać jego powstawaniu tak jak ja.

Dranica | 2013-09-10
natuuusiek | 2013-07-31