Pozbądź się zmarszczek

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
poradniki

Jak zatrzymać, a nawet zawrócić, nieubłagany bieg czasu bez pomocy chirurga? * Jak w prosty sposób zlikwidować skutki nadmiernego opalania? * Jak karmić komórki Twojej skóry, by była ona świeża i gładka? Autor od 30 lat interesuje się wpływem, jaki nasze środowisko wywiera na skórę. W tym czasie wypracował rewolucyjną metodę ochrony przed tym wpływem. Jej podstawowym elementem są proste działania, na które trzeba poświęcić jedynie pięć minut dziennie przez pięć tygodni. *Naprawa * Odnawianie * Odmładzanie Twojej skóry ? zacznij już dziś! Wyglądać młodziej, zachować zdrowie, odczuwać szczęście. Oto cele, jakie stawiają sobie pacjenci, którzy przychodzą do mojego gabinetu. .

mariola | 2016-10-22
Ale Jestem | 2016-02-22