Zręczne ręce. Tkactwo, technika klockowa, haftowanie makrama, szydełkowanie, roboty na drutach

Tłumaczenie: Anna Krzysztofek
Cykl: Zręczne ręce (tom 3) | Seria: Zrób to sam [Watra]
Wydawnictwo: Watra
Pre šikovné ruky
rękodzieło
MrGwyn

Praktyczny podręcznik o pracach ręcznych dla szerokiego kręgu czytelników. Ten praktyczny podręcznik zawiera opisy czterech technik znanych robótek ręcznych, a więc haftowania, makramy, szydełkowania i robót na drutach, przy których znajdują się wzory i fotografie konkretnych prac. Zamieszczono tu również dwie nowe techniki mniej znane, a mianowicie klockową i tkanie dywanów ściennych, które...

Praktyczny podręcznik o pracach ręcznych dla szerokiego kręgu czytelników.
Ten praktyczny podręcznik zawiera opisy czterech technik znanych robótek ręcznych, a więc haftowania, makramy, szydełkowania i robót na drutach, przy których znajdują się wzory i fotografie konkretnych prac. Zamieszczono tu również dwie nowe techniki mniej znane, a mianowicie klockową i tkanie dywanów ściennych, które opisano i pokazano na rysunkach i fotografiach. Poradnik przeznaczony jest dla szerokiego kręgu czytelników, dla wszystkich tych, którzy interesują się robótkami ręcznymi.

źródło opisu: Watra, 1986

źródło okładki: Zdjęcie autorskie