Okładka książki Zręczne ręce. Szycie dla dzieci, roboty na drutach, szydełkowanie, haftowanie, papierowe zabawki
Silvia BrunovskáKatarína Chovanová Wydawnictwo: Watra Cykl: Zręczne ręce (tom 4) hobby
hobby
Zręczne ręce (tom 4)
Watra
1991-01-01
1991-01-01
szydełkowanie haftowanie origami

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Zręczne ręce. Tkactwo, technika klockowa, haftowanie makrama, szydełkowanie, roboty na drutach Alžbeta Brezinová, Klára Labašová, Božena Mancová, Eugénia Piteková, Margita Šarnická, Zlatica Trandžiková
Ocena 4,7
Zręczne ręce. ... Alžbeta Brezinová,&...