Stomatologia zachowawcza /Podręcznik dla studentów stomatologii

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
9788320038873
zdrowie, medycyna

Przedstawione zostały nowe techniki, metody i materiały wykorzystywane w stomatologii do diagnostyki, leczenia i profilaktyki. Okładka: miękka, Rok wydania: 2008,

Jeden z ważniejszych podręczników na kierunku lekarsko-dentystycznym. Jak sam tytuł wskazuje - książka zawiera zarys stomatologii zachowawczej, więc zagadnienia nie są w niej szczegółowo opracowane. Pozwala to jednak na zapoznanie się z podstawami, co znacznie ułatwia późniejsze zgłębianie szczegółów, szczególnie na pierwszych latach studiów. Świetnie też nadaje się do późniejszych szybkich powtórek. Niestety część informacji w niej zawartych w obecnych standardach jest już nieaktualna. Czas zabrać się za czytanie najnowszego wydania.

Fioletowa_krowa | 2017-04-19
Na półkach: Przeczytane, Medyczne