Jak szybko zajść w ciążę. Naturalne metody poczęcia zdrowego dziecka

Wydawnictwo: Purana
zdrowie, medycyna

Autor książki jest ginekologiem-położnikiem. Wyjaśnia, jak dieta, ruch oraz zaplanowanie odpowiedniego czasu i częstotliwości współżycia wpływają na szanse zajścia w ciążę. Dr Williams prostymi słowami omawia budowę i funkcjonowanie układów rozrodczych kobiety i mężczyzny. Radzi, kiedy należy przerwać antykoncepcję, podważa mity i plotki na temat płodności, tłumaczy, jak przewidzieć owulację, oraz przedstawia najnowsze dane dotyczące właściwego odżywiania, mającego wpływ na zdolność poczęcia zdr

appledore | 2013-03-10
loveforever | 2012-09-16