Zdrowe serce. Prawda i mity o lekach, dietach i ćwiczeniach fizycznych

Tłumaczenie: Piotr Kostrzewski
Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
Doctor's Heart Cure
kardiologia, serce
zdrowie, medycyna

Po pierwsze: powrót do naturalnej diety. Po drugie: walka z nadmiernym apetytem. Po trzecie: przemyślany dobór leków i ćwiczeń, które uregulują pracę serca. A po czwarte: odrobina krytycyzmu wobec standardowych zaleceń lekarskich, które nie zawsze są najlepszym rozwiązaniem!Autor poradnika prezentuje własny pionierski program zdrowotny. Podejmuje odważną polemikę z dotychczasowymi poglądami na temat profilaktyki chorób serca i łagodzenia ich objawów. Opierając się na licznych badaniach naukowych, zajmuje stanowisko w sprawie żywności modyfikowanej genetycznie, szkodliwości cholesterolu, koenzymu Q10, pomocnych sercu witamin i odżywek. Podpowiada, jak można sprawnie pozbyć się blaszek miażdżycowych z tętnic. Dokładnie omawia badania, które trzeba wykonać, aby ocenić stan serca. Myli się jednak ten, kto spodziewa się znaleźć w poradniku suchy wykład o tematyce medycznej ? doktor Al Sears przedstawia tu również konkretny plan, który pozwoli wprowadzić jego porady w życie.

źródło opisu: Wydawnictwo KDC, 2008

Deliverancess | 2014-05-24