Borelioza w praktyce klinicznej

9788320039238
zdrowie, medycyna

Herald | 2016-03-31
Przeczytana: 31 marca 2016

Niewielka książka o boreliozie. Dowiedziałem się z niej że lekarze nie znają podstaw lub nie stosują się do zaleceń odgórnych i wyników badań. Dowodem na to jest przykładowo - powtarzana antybiotykoterapia. Książka poza samymi metodami leczenia zawiera również informacje o zakażeniu, objawach, badaniach itp. Właściwie to dowiedziałem się tyle, że sami nie mają skutecznych metod diagnozy boreliozy. Powodem jest rzekome utrzymywanie się przeciwciał po antybiotykoterapii nawet przez kilka lat, Dyskwalifikuje to skuteczność testów takich jak ELISA i Western-blot. Trochę uboga ta książka, zaledwie 60 stron A5.

książek: 2045
SEKAi | 2015-10-17