Jak pokonałam raka

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
zdrowie, medycyna

Jeśli sięgnąłeś po tę książkę pewnie zastanowiło Cię jak można pokonać raka? Przecież to nieuleczalne. Choroby nie powstają z przyczyn obiektywnych. To my sami (świadomie lub nie) im ulegamy. W jaki sposób a Może tytuł tej książki powinien brzmieć Jak zachorować na rakaa Jeśli nasz organizm jest przez nas źle traktowany sygnalizuje to bólem. Jeśli dalej go nie słuchamy zaczyna chorować i cale niekoniecznie na raka! Książka ta przekazuje istotę lekceważenia naturalności potrzeb naszego organizmu. Jest napisana przez osobę, która ignorując sygnały swojego organizmu stanęła na krawędzi życia i śmierci.

mariola | 2016-11-13
fiendishfiancee | 2016-07-26