Zgłosuj na książki roku 2017

Siedem praw miłości. Tajemnice dobrych i szczęśliwych związków.

Wydawnictwo: Esprit
kaka84k

MIŁOŚĆ JEST POTĘŻNA, WIĘC ZA KAŻDYM RAZEM, GDY PRZECIWSTAWISZ MIŁOŚĆ SWOIM OBAWOM, ONA ZWYCIĘŻY. WSZYSTKO, CO CZYNIMY W MIŁOŚCI, MA ZNACZENIE, A WSZYSTKO, CO ROBIMY POZA MIŁOŚCIĄ, OSTATECZNIE W OGÓLE SIĘ NIE LICZY. ŻYCIE MIŁOŚCIĄ WYMAGA, BYŚMY SPOJRZELI W LUSTRO I DOKONALI SZCZEREJ, SKROMNEJ SAMOOCENY. BYCIE MIŁYM DLA INNYCH LUDZI NIE JEST CECHĄ OSOBOWOŚCI, ALE KWESTIĄ WYBORU. Najważniejsza....

BYCIE MIŁYM DLA INNYCH LUDZI NIE JEST CECHĄ OSOBOWOŚCI, ALE KWESTIĄ WYBORU.
Najważniejsza. Doskonała. Niezbędna. Prawdziwa. Szczera. Bardzo trudna. Miłość posiada wiele twarzy i rządzi się wieloma regułami. Nie sposób poznać ich wszystkich. Dave Willis – chcąc nam ułatwić poszukiwania – układa listę siedmiu praw miłości, które stanowią jej sedno i pozwalają zbudować trwały i szczęśliwy związek. Ta książka pokazuje drogę do miłości doskonałej. Przeczytaj ją i poczuj, ile się wokół ciebie zmieni. Pokochasz i będziesz prawdziwie kochany.
Dave Willis napisał wspaniałą książkę, która poprowadzi cię do doświadczania takiej prawdziwej miłości – czy to w roli przyjaciela, sąsiada, małżonka, rodzica, czy też ucznia Autora Miłości.
SHAUNTI FELDHAHN, AUTORKA BESTSELLERÓW TYLKO DLA KOBIET I TYLKO DLA MĘŻCZYZN

źródło opisu: www.medicon.p