Zniewalające dźwięki

Cykl: Zapomniany ogród (tom 13)
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Lokkende toner

Saga. zapomniany ogród to seria książek autorstwa Merete Lien. To pasjonująca, pełna tajemnic opowieść o miłości, zazdrości i zdradzie, o ludzkich słabościach i trudnych wyborach. Saga Zapomniany Ogród jest historią Emily, która rozpoczyna się w 1881 roku.

Książkowa-Fantazja | 2012-10-26
Przeczytana: 25 października 2012

Tom 13 Sagi "Zapomniany Ogród" opowiada o dalszych losach głównej bohaterki Emily. Tym razem kobieta razem z bratem dowiadują się szokujących wiadomości z gazet, a mianowicie takich, że ich matka Agnes zamierza poślubić sławnego skrzypka Erlanda Lyche. Emily przekonana, że matka działa zbyt pochopnie postanawia odwieść ją od tego szalonego pomysłu. Prosi męża, aby się udali do Kristanii, jednak ten stanowczo odmawia. Kobieta więc w tajemnicy przed mężem sama udaje się do Kristanii, gdzie podczas rejsu przeżywa chwile grozy. Wyjazd Emily się przedłużył ze względu na jej chorobę. Dopiero, gdy dziewczyna trafia do szpitala odnajduje ją matka i pisze list do Gerharda z prośbą o zabranie małżonki.
Tymczasem Paulline wraca na wyspę Jomfruland i tam rodzi dziecko. Malarka cały czas maluje i planuje powrót do Bergen, gdy tylko córeczka podrośnie.
Mamka Andresa, którego Emily zobowiązała się objąć opieką prosi chlebodawczynię o 2 miesiące urlopu i o zabranie małego ze sobą na ten czas....

książek: 2064
Lublinianka | 2013-06-20
Na półkach: Przeczytane, Romans, sagi
Przeczytana: 26 października 2012

Pojawienie się kolejnych ciekawych postaci m.in. cenionego skrzypka, no, ale co ma z tym wspólnego Emily? Ona może niewiele, ale jej matka... :)

Lucy Shirley | 2014-09-14
Przeczytana: styczeń 2014

Nie ma co mówić, tu trzeba czytać!

Aiwlys | 2013-01-23
Przeczytana: lipiec 2008

Zachowanie jak i sama osoba Agnes jest dla mnie coraz bardziej irytująca. Na początku miałam o niej lepsze wyobrażenie. Ale tom warty przeczytania.

olaf2009 | 2014-09-02
Przeczytana: styczeń 2009

jak na romansidło ok, czasem facet musi spojrzeć z kobiecego punktu widzenia ;)

beti | 2016-12-11
Mirajane85 | 2016-01-12