Molly

Wydawnictwo: Świat Książki
Molly
83-7129-256-2
Ewa

Trzynastoletnia Molly jest dziewczynką inteligentną, błyskotliwą i energiczną, ale ma wrodzony dar prowokowania nietypowych sytuacji i pakowania się w kłopoty. Ponadto akurat znajduje się w przełomowym momencie życia. Udało jej się dostać do renomowanej, prywatnej szkoły. Niemal równocześnie dowiaduje się, że jej rodzice zamierzają się rozwieść. Cały świat Molly rozpada się, jak rozbite w drobny mak lustro.

Kar | 2010-12-29

Książka, która nieodłącznie kojarzy mi się z dzieciństwem. Nadal stoi na półce, razem z "Molly ucieka". Pozytywne wspomnienia.

wakeupalone | 2010-07-13

Książka mojego dzieciństwa. Przeczytana wiele razy, z tego co pamiętam był też serial na jej podstawie. Do dziś mile mi się kojarzy i chętnie kiedyś do niej wrócę, żeby przypomnieć sobie atmosferę młodzieńczych wakacji. Dla młodzieży - super!

Lilja | 2011-02-23

czytałam ja jak byłam nastolatką ...

Vivan | 2012-12-27
Przeczytana: 22 lutego 2006